Back to top

Lokalita

Priestor na ktorom sa výstavba realizuje je veľkorysý a preto aj architektonické riešenie je komplexné pre celú novú ulicu. Ku každému domu patrí aj predzáhradka bez oplotenia pred domom, ktorá dotvára otvorený a voľný priestor ukončený detským ihriskom. Záhrada v zadnej časti domu ponúka priestor na letné grilovanie alebo pokojné posedenie. Nič vám nebráni, aby ste si emóciu z priestoru mohli dopriať, kedykoľvek budete chcieť.


Aj napriek tomu, že domy sú situované v prírode, cesta do centra alebo za nákupmi Vám nezaberie viac ako 7 minút. Na hlavnej ulici sa nachádza krytá autobusová zastávka na priame spojenie s mestskou časťou. Priamo v obci Dvorec sa nachádza detská škôlka, základná škola, obchod, športový a detský areál. Iba Sliezka osada vám ponúka jedinečnú kombináciu zelene a prírody s výhodami bývania v mestskej časti.

NÁKUPY A VOĽNÝ ČAS

Váš dom bude priam východisko do prírody pohoria Inovec s bohatými historickými a turistickými trasami. Priamo v obci Dvorec sú vonkajšie športoviská a oddychová parková plocha. V okolí je dostatok cyklotrás ako aj zimných stredísk. 
Máte chuť vyraziť na nákupy alebo za kultúrou? V meste ste už o pár minút a v blízkosti obce sa nachádza aj nákupné centrum v Trenčíne a v Bánovciach nad Bebravou.

NEMOCNICE A LEKÁRNE

Len pár kilometrov ďalej sa nachádza aj nemocnica a zdravotné stredisko v Bánovciach nad Bebravou s poliklinikou a lekárňou poskytujúca plnú lekársku starostlivosť.

ŠKOLY A ŠKÔLKY

Ani vaše deti nemusia chodiť ďaleko. Priamo v obci Dvorec je škôlka s veľkým detským ihriskom ako aj základná škola prvého stupňa. V blízkosti lokality nechýbajú stredné školy ako aj univerzitné centrum v Trenčíne a vysoká škola v Bánovciach nad Bebravou.