Back to top

RD 02

Tento dom je Predaný

SO 03 Rodinný dom v radovej zástavbe typ B bungalov

Jednobytový rodinný dom s jedným nadzemnými podlažiami, bez podzemných podlaží a obytného podkrovia. Stavba bude napojená na inžinierske siete domovými prípojkami.Rodinný dom spĺňa estetické aj funkčné nároky moderného bývania. Dom je jednopodlažný, zastrešený pultovou strechou. Parkovanie osobného automobilu je riešené parkovaním v prístrešku, ktorý je umiestnený medzi dvomi rodinnými domami v rámci radovej zástavby.

Dispozičné riešenie rodinného domu:
Na I.NP sú 3 obytné miestnosti – obývacia izba spojená s jedálňou a kuchyňou, pracovňa a spálňa. Ostatné priestory ( WC, technická miestnosť) tvoria príslušenstvo.

Pôdorys 1.NP

Zastavaná plocha so zateplením:

85,14 m2

Úžitková plocha I.NP:

65,66 m2

Obytná plocha:

52,80 m2

Obostavaný objem stavby:

406,10 m3

Počet nadzemných podlaží:

1

Počet obytných izieb:

3

Výška stavby od 0,000

cca 7,300 m

Sklon strechy:

SO 02 Prístrešok pre automobil

Prístrešok pre parkovanie jedného osobného automobilu bude situovaný medzi rodinnými domami typu A alebo B. Prístrešok je jednoduchá drevená stavba obdĺžnikového pôdorysu 3,40 x 5,95 m. Prístrešok je bez obvodových stien s plechovou strešnou krytinou s pultovou strechou s odkvapom do záhrad a zaústeným d dažďovej kanalizácie. Podlaha bude zo zámkovej dlažby

Projekt prístrešku

Plocha prístrešku

3,40 x 5,95 m

Výška

2,20 m

SO 02 Garáž

Garáž pre parkovanie jedného osobného automobilu bude situovaná medzi rodinnými domami typu A alebo B. Garáž je jednoduchá drevená stavba obdĺžnikového pôdorysu 3,70 x 5,95 m. Garáž je bez obvodových stien zo zateplenou prednou a zadnou stenou. Garáž je priechodná s prednými sekciovými garážovými dvermi 2,7 x 2,2 m s prípravou na elektrické ovládanie a zadnými dverami a oknom na záhradu s plechovou strešnou krytinou s pultovou strechou s odkvapom do záhrad a zaústeným do dažďovej kanalizácie. Podlaha bude zo zámkovej dlažby.

Projekt garáže

Plocha garáže

3,70 x 5,95 m

Výška

2,20 m

Garážové dvere

2,7 x 2,2 m